Reklama

3 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ostatnie wpisy

Kierował motorem na “podwójnym gazie”

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 31-letniemu motorowerzyście, którego zatrzymała wczoraj sępoleńska drogówka. Mężczyzna nie dość, że nie stosował się do znaków drogowych, to jechał na tzw. „podwójnym gazie”. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj (03.02.20) około godziny 18:00 policjanci ruchu drogowego w trakcie patrolu ulicami Sępólna Krajeńskiego zauważyli, jak kierujący motorowerem wyjeżdżając z ul. Średniej nie zastosował się do znaku “B-2” zakazującego wjazdu. Na widok policyjnego radiowozu motorowerzysta nagle zeskoczył ze swojego pojazdu i zaczął iść w przeciwnym kierunku. Funkcjonariusze w związku z ujawnionym wykroczeniem postanowili zatrzymać mężczyznę do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 31-letni mieszkaniec miasta. W trakcie kontroli mundurowi wyczuli od niego zapach alkoholu, w związku z czym postanowili zbadać jego stan trzeźwości. Badanie potwierdziło ich podejrzenia. Alkotest wykazał w organizmie sępolanina dwa promile alkoholu.

Teraz nieodpowiedzialny kierowca odpowie nie tylko za popełnione wykroczenie, ale również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony