Reklama

Ostatnie wpisy

Karty rabatowe PKN Orlen dla jednostek OSP

W dniu 27 grudnia br. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Sępólnie Krajeńskim odbyło się spotkanie z prezesami jednostek OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z terenu powiatu sępoleńskiego. Podczas spotkania omówiono założenia i zasady programu lojalnościowego “Karta rabatowa dla straży pożarnej” oraz dokonano przekazania kart.

Zgodnie z umową podpisaną w dniu 19 grudnia 2018 roku pomiędzy PKN ORLEN reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Daniela Obajtka, a Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadierem Leszkiem Suskim członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego otrzymają rabat na paliwa w całej sieci ORLEN w Polsce. 

Uprawnionymi do  udziału  w programie są strażacy posiadający przeszkolenie i uprawnienia do udziału w akcjach ratowniczych, działający w OSP włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego.

źródło: JRG Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony