Ostatnie wpisy

Karambol na krajowej 10 w Nakle nad Notecią. Pijany kierowca ciężarówki


We wtorek 11 maja na obwodnicy w Nakle nad Notecią (droga krajowa nr. 10) doszło do zderzenia 6 aut. Jak informuje portal MetropoliaBydgoska.pl kierowca jednego z pojazdów został zatrzymany.

Informacje do służb o zdarzeniu wpłynęła około godziny 8:30. Jak informuje podkom. Justyna Andrzejewska z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią, jadący w stronę Piły ciężarowy daf z naczepą najechał na pojazdy oczekujące na przejazd na sygnalizacji świetlnej: dwa auta osobowe (vw golf i opla corsę) oraz trzy dostawcze (mercedesa sprintera, vw craftera i dafa). – podaje portal MetropoliaBydgoska.pl

Z informacji podanych przez policję wynika, że kierowca dafa, który spowodował zdarzenie drogowe był nietrzeźwy. Badanie alkomatem u mężczyzny wykazało blisko 2,5 promila alkoholu we krwi.

fot. OSP Nakło nad Notecią, kurier-nakielski

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: