Ostatnie wpisy

Kamil K. z Kamienia Krajeńskiego zamordował swoich dziadków. Biegli wydali opinię w jego sprawie [WIDEO]


Przypomnijmy, że do tragedii doszło 12 sierpnia 2021 roku w Kamieniu Krajeńskim – Wnuk brutalnie zamordował tam własnych dziadków.

Do Prokuratury Rejonowej w Tucholi wpłynęła opinia sądowo-psychiatryczno-psychologiczna w sprawie Kamila K. z Kamienia Krajeńskiego, który w sierpniu ubiegłego roku zamordował swoich dziadków. Treść przedstawionej przez biegłych opinii, obliguje prokuratora do skierowania do Sądu Okręgowego w Bydgoszczy wniosku o zastosowanie wobec Kamila K. środka zabezpieczającego polegającego na umieszczeniu go w zakładzie psychiatrycznym.

materiał: kanal10.pl
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: