Reklama

Ostatnie wpisy

Jutro o 12 zawyją syreny w całej Polsce!

Syreny wyją w całej Polsce w środę, 12 czerwca 2024. Jest to związane z tragicznym wydarzeniem, jakie ostatnio miało miejsce.

Policjanci i strażacy oddali hołd

W środę, 12 czerwca zawyją syreny radiowozów oraz wszystkich pojazdów Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej  na znak czci dla żołnierza – Mateusza Sitka, który został śmiertelnie ugodzony nożem na polsko-białoruskiej granicy.

Ma to być również wyraz solidarności wszystkich służb mundurowych, dbających o bezpieczeństwo – podała we wtorek policja.

Pogrzeb Mateusza Sitka 12.06.2024

12 czerwca o godz. 11. odbędzie się pogrzeb śp. sierż. Mateusza Sitka, który zginął, chroniąc granicy Naszej Ojczyzny. Wspólnie uczcijmy Jego pamięć. Jutro o godz. 12. niech w całym kraju zabrzmią syreny naszych radiowozów, na znak czci dla Mateusza i solidarności wszystkich służb mundurowych dbających o bezpieczeństwo polskiej granicy – poinformowano na platformie X policji.

 0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x