Ostatnie wpisy

Interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sępólnie Krajeńskim


We wtorek 10 sierpnia br, po godzinie 11 na stadionie miejskim w Sępólnie Krajeńskim lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – Ratownik2.

Jak się dowiedzieliśmy interwencja spowodowana była urazem głowy u jednego z pracowników firmy na terenie Sępólna. Mężczyzna został przetransportowany przez śmigłowiec LPR do szpitala w Bydgoszczy. Miejsce lądowania zabezpieczał zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim.

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: