Reklama

Ostatnie wpisy

II Kujawsko-Pomorski Turniej Pożarniczego Ćwiczenia Bojowego

W poniedziałek 10 czerwca 2024 r., na boisku Ośrodka Szkolenia KW PSP, w Łubiance, został rozegrany II Kujawsko-Pomorski Turniej Pożarniczego Ćwiczenia Bojowego. Zawody uroczyście otworzył st. bryg. Rafał Świechowicz – Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki PSP.  Do startu stawili się reprezentanci każdego z powiatów, a zwycięstwo odnieśli strażacy z Brodnicy, zaraz za nimi strażacy z Chełmna i Świecia. Tuż za podium ulokowali się strażacy z KP PSP w Sępólnie Krajeńskim. 

Poniżej prezentujemy pełną tabele wraz z czasami:0 0 głosuj
Ocena artykułu
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subscribe
Powiadom o

Warning: Attempt to read property "ID" on bool in /home/server825871/ftp/migracja/wiecbork112.xaa.pl/public_html/wp-content/plugins/pie-register/pie-register.php on line 8081
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony

0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x