Reklama

Ostatnie wpisy

Groźny wypadek na Sienkiewicza w Sępólnie – trzy osoby poszkodowane [foto]

W niedzielę 15 listopada br, około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. H.Sienkiewicza w Sępólnie Krajeńskim – droga krajowa nr 25.

fot. google.maps.pl

fot. google.maps.pl

Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Renault i Audi. Na skutek zderzenia pojazdów poszkodowane zostały trzy osoby, które zostały przetransportowane przez ZRM do szpitala. Utrudnienia w ruchu na drodze trwały około 3 godziny.

SiS:

  • JRG Sępólno Krajeńskie (GLBA Renault)
  • Policja
  • Pogotowie Ratunkowe x2
Reklama
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: