Reklama

Ostatnie wpisy

Groźny wypadek między Zakrzewem, a Werskiem ! Droga zablokowana (zdjęcia)

Zapoznaj się z ofertą reklamową

We wtorkowe przedpołudnie na skrzyżowaniu dróg między Zakrzewem, a Werskiem doszło do groźnie wyglądającego wypadku.

We wtorkowe przedpołudnie na skrzyżowaniu dróg między Zakrzewem a Werskiem doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Jak podaje złotowska policja, kierujący busem marki peugeot nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy samochodu osobowego marki opel, w wyniku czego doprowadził do zderzenia bocznego z osobówką.

Kierowcy pojazdów byli trzeźwi, a wszystkie osoby biorące udział w zderzeniu przewiezione zostały do szpitala. Droga w tym miejscu była zablokowana. 

źródło: Zlotowskie.pl

 

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: