Reklama

Ostatnie wpisy

Narkotyki przechowywał u swojej znajomej

Kryminalni z Sępólna Krajeńskiego zatrzymali 24-latka, który w mieszkaniu swojej znajomej przechowywał narkotyki. Mężczyzna odpowie teraz za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do roku pozbawienia wolności. 

W ubiegłym tygodniu, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Więcborka, 25-letni więcborszczanin może przechowywać niedozwolone substancje. Ustalenia te potwierdziły się podczas przeszukania.

Funkcjonariusze podczas sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych należących do znajomej 24-latka zabezpieczyli woreczek z amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komendę, gdzie usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. O jego przyszłości zadecyduje sąd. Grozi mu kara do roku więzienia.

źródło: KPP Sępólno
fot. PAP

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony