Ostatnie wpisy

gmina Więcbork: Nissanem na podwójnym gazie

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Więcborscy policjanci zatrzymali kierowcę nissana, który postanowił jechać samochodem po wcześniejszym piciu alkoholu. 52-letni mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia.

Wczoraj (25.11.20) krótko po godzinie 17:00 w trakcie patrolu w miejscowości Borzyszkowo, więcborscy policjanci zauważyli  nissana , którego kierujący nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz nie miał włączonych świateł mijania. Policjanci postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej. Za kierownicą siedział 52-letni mieszkaniec gminy Więcbork. Kiedy stróże prawa zbadali stan trzeźwości mężczyzny okazało się, że ma on 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo, podczas sprawdzania auta w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że pojazd którym się poruszał nie ma aktualnych badań technicznych. Nietrzeźwemu kierowcy mundurowi oprócz prawa jazdy zatrzymali także dowód rejestracyjny.

Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości może mu grozić do 2 lat pozbawienia wolności.

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: