Reklama

Ostatnie wpisy

gmina Więcbork: Dwa pożary w jednym czasie

W środę 12 stycznia br, krótko po godzinie 20 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym w miejscowości Dorotowo, gm. Więcbork. Na miejsce zadysponowano zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim.

SiS:

  • OSP Sypniewo (GBA Man)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)

Kolejne zgłoszenie o pożarze sadzy w przewodzie kominowym wpłynęło kilka minut później. Tym razem paliły się sadze w miejscowości Jastrzębiec (Gorzelnia). Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku.

SiS:

  • OSP Więcbork (GCBA Man)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (SH25 Volvo)
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony