Ostatnie wpisy

Forwarder w ogniu !

W czwartek 28 kwietnia br, około godziny 18 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i Państwowej Straży Pożarnej odebrały zgłoszenie o pożarze w okolicach miejscowości Osowo (powiat złotowski).

Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Lipce. Na miejscu okazało się, że na drodze doszło do pożaru maszyny typu forwarder przeznaczonej do prowadzenia prac leśnych. Na czas akcji droga była całkowicie zablokowana.

fot. OSP Lipka

Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: