Ostatnie wpisy

Forwarder w ogniu !


W czwartek 28 kwietnia br, około godziny 18 jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i Państwowej Straży Pożarnej odebrały zgłoszenie o pożarze w okolicach miejscowości Osowo (powiat złotowski).

Na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Lipce. Na miejscu okazało się, że na drodze doszło do pożaru maszyny typu forwarder przeznaczonej do prowadzenia prac leśnych. Na czas akcji droga była całkowicie zablokowana.

fot. OSP Lipka

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: