Reklama

Ostatnie wpisy

Dzień Dziecka z udziałem OSP Sypniewo

W niedziele 10.06.2018r. na zaproszenie Rady Rodziców i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sypniewie miejscowa jednostka OSP wzięła udział w Dniu Dziecka.

Z tej okazji druhowie z OSP Sypniewo przygotowali prezentację wozu oraz sprzętu, z którym pracują na co dzień. Odpowiadali także na różne pytania młodszych rówieśników głównie związane ze strażą pożarną. Strażacy wzięli także udział w towarzyskim Turnieju Siatkówki, w którym nikt nie zdołał ich pokonać. Na koniec zabawiali uczestników festynu zimnym prądem wody z kurtyny i prądownicy Turbo.

fot. OSP Sypniewo

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony