Reklama
Okna na wymiar - BRYCKI

Ostatnie wpisy

Dzielnicowi z Więcborka zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Dzielnicowi z Więcborka, zatrzymali 48-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna wpadł pod tym, jak funkcjonariusze przyłapali go na jeździe samochodem po pijanemu. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Teraz jego dalszy los zależy od prokuratora

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj (21.08.19) około 23:00 na jednej z głównych ulic Więcborka, pow. sępoleński. Dzielnicowi, pełniący służbę na terenie miasta, zauważyli w pewnym momencie volkswagena sharana, którego styl jazdy wydał im się podejrzany. Nie czekając ani chwili, postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej i poznać przyczynę jego zachowania.

Jak się po chwili okazało, 48-letni mieszkaniec gminy Więcbork był kompletne pijany. Kontrola trzeźwości wykazała, że ma w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Nie wiadomo jak by się skończyła ta niebezpieczna jazda, gdyby nie czujność dzielnicowych. 

To jednak nie wszystko co miał na swoim koncie. W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnej bazie, że jest poszukiwany od kilku miesięcy Europejskim Nakazem Aresztowania wydanym przez władze niemieckie.

Mundurowi zatrzymali 48-latkowi prawo jazdy, po czym przewieźli go do komendy, gdzie trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie niebawem zadecyduje prokurator.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie
fot. policja.pl

Leave a Reply

Latest Posts

spot_imgspot_img

Polecane strony

%d bloggers like this: