Reklama

Ostatnie wpisy

Dzielnicowi z Więcborka zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania

Dzielnicowi z Więcborka, zatrzymali 48-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna wpadł pod tym, jak funkcjonariusze przyłapali go na jeździe samochodem po pijanemu. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Teraz jego dalszy los zależy od prokuratora

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj (21.08.19) około 23:00 na jednej z głównych ulic Więcborka, pow. sępoleński. Dzielnicowi, pełniący służbę na terenie miasta, zauważyli w pewnym momencie volkswagena sharana, którego styl jazdy wydał im się podejrzany. Nie czekając ani chwili, postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej i poznać przyczynę jego zachowania.

Jak się po chwili okazało, 48-letni mieszkaniec gminy Więcbork był kompletne pijany. Kontrola trzeźwości wykazała, że ma w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Nie wiadomo jak by się skończyła ta niebezpieczna jazda, gdyby nie czujność dzielnicowych. 

To jednak nie wszystko co miał na swoim koncie. W trakcie sprawdzania jego danych w policyjnej bazie, że jest poszukiwany od kilku miesięcy Europejskim Nakazem Aresztowania wydanym przez władze niemieckie.

Mundurowi zatrzymali 48-latkowi prawo jazdy, po czym przewieźli go do komendy, gdzie trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie niebawem zadecyduje prokurator.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie
fot. policja.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony