Reklama

3 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ostatnie wpisy

Dwóch poszukiwanych zatrzymanych jednego dnia

Policjanci z Sępólna Krajeńskiego i Więcborka zatrzymali dwie osoby poszukiwane. 50 i 64-latek trafili do policyjnego aresztu, skąd zostali dowiezieni do zakładu karnego. Tam odbędą orzeczone prawomocnymi wyrokami sądów kary pozbawienia wolności.

W poniedziałek (21.12.20) dwa patrole ogniwa patrolowo –interwencyjnego sępoleńskiej i więcborskiej policji, zatrzymały dwóch mieszkańców powiatu sępoleńskiego, poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia do zakładów karnych.

Pierwszy poszukiwany, w ręce więcborskich funkcjonariuszy wpadł 64-letni mieszkaniec jednej z pobliskich wsi. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania, skąd trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z decyzją sądu, 64-latek za popełnione wcześniej wykroczenie, będzie musiał 30 dni spędzić za kratami zakładu karnego.

 

Jego los podzielił także 50-letni mieszkaniec Sępólna Kraj. Mężczyznę sąd skazał na karę 6-mięsięcy pozbawienia wolności, w związku z popełnionym przestępstwem. Jego także sępoleńscy policjanci zastali i zatrzymali w miejscu zamieszkania, a następnie przewieźli na komendę.

 

Obaj poszukiwani,  po nocy spędzonej w policyjnej celi trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą swoje kary.

źródło: KPP w Sępólnie Krajeńskim

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony