Ostatnie wpisy

Dwóch poszukiwanych zatrzymanych jednego dnia

Zapoznaj się z ofertą reklamową

Policjanci z Sępólna Krajeńskiego i Więcborka zatrzymali dwie osoby poszukiwane. 50 i 64-latek trafili do policyjnego aresztu, skąd zostali dowiezieni do zakładu karnego. Tam odbędą orzeczone prawomocnymi wyrokami sądów kary pozbawienia wolności.

W poniedziałek (21.12.20) dwa patrole ogniwa patrolowo –interwencyjnego sępoleńskiej i więcborskiej policji, zatrzymały dwóch mieszkańców powiatu sępoleńskiego, poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia do zakładów karnych.

Pierwszy poszukiwany, w ręce więcborskich funkcjonariuszy wpadł 64-letni mieszkaniec jednej z pobliskich wsi. Mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania, skąd trafił do policyjnego aresztu. Zgodnie z decyzją sądu, 64-latek za popełnione wcześniej wykroczenie, będzie musiał 30 dni spędzić za kratami zakładu karnego.

 

Jego los podzielił także 50-letni mieszkaniec Sępólna Kraj. Mężczyznę sąd skazał na karę 6-mięsięcy pozbawienia wolności, w związku z popełnionym przestępstwem. Jego także sępoleńscy policjanci zastali i zatrzymali w miejscu zamieszkania, a następnie przewieźli na komendę.

 

Obaj poszukiwani,  po nocy spędzonej w policyjnej celi trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą swoje kary.

źródło: KPP w Sępólnie Krajeńskim

1 KOMENTARZ

Leave a Reply

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: