Reklama

Ostatnie wpisy

Dwa pożary w przeciągu pół godziny !

Dwa pożary ściernisk !

W środę 4 lipca br, około godziny 14:25 do SK KP PSP w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w miejscowości Suchorączek. Dyspozytor na miejsce natychmiast zadysponował zastęp OSP Suchorączek (GCBA Jelcz), OSP Więcbork (GCBA MAN) oraz dwa zastępy z JRG Sępólno (GCBA Scania, GBA Renault). Na miejscu okazało się że pali się ściernisko o powierzchni 2,5 hektara.

W między czasie gdy strażacy dogaszali pożar w Suchorączku, do SK KP PSP W Sępólnie Krajeńskim wpłynęło kolejne zgłoszenie o pożarze w Wilczych Jarach k. Sypniewa. Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy z OSP Sypniewo oraz przedysponowano zastępy z JRG Sępolno (GCBA Scania, GBA Renault oraz Nissan Pick-Up). Na miejscu okazało się, że tak jak i w Suchorączku spaleniu uległo ściernisko o powierzchni 2 hektarów. Na miejscu był także Komendant Powiatowy oraz Policja.

fot. OSP Sypniewo oraz nadesłane

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony