Reklama

Ostatnie wpisy

Dwa nowe radiowozy trafiły do sępoleńskich policjantów

W miniony piątek na terenie Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim miało miejsce przekazanie nowych radiowozów dla sępoleńskich i więcborskich policjantów. Ponadto, w tym dniu odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne.

W piątek (21.1218) o godzinie 13:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim, odbyło się przekazanie dwóch nowych radiowozów opla mokki i opla astry, zakupionych z budżetów władz powiatowych, budżetów miast i gmin oraz środków budżetowych Policji.

W uroczystym przekazania kluczyków do nowych pojazdów służbowych uczestniczył Starosta  Sępoleński oraz Burmistrzowie i Wójtowie Miast i Gmin oraz Proboszcz sępoleńskiej parafi Ks. Henryk Lesner, który poświęcił nowy sprzęt policyjny.

Komendant sępoleńskiej  Policji insp. Paweł Zawada podziękował przedstawicielom lokalnych władz samorządowych za wsparcie, podkreślając, że okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców.

Po poświęceniu pojazdów i przekazaniu kluczyków zaproszeni goście oraz funkcjonariusze udali się spotkanie opłatkowe, gdzie szef sępoleńskich funkcjonariuszy złożył wszystkim życzenia spokoju i radości w tym wyjątkowym świątecznym okresie. Słowa uznania i życzenia dla policjantów, pracowników Policji oraz ich rodzin złożyli również Starosta Sępoleński Jarosław Tadych oraz Ks.Henryk Lesner.

Po zakończonych przemówieniach zaproszeni goście oraz wszyscy obecni na spotkaniu połamali się opłatkiem składając sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2018 Roku .Autor:

mł.asp. Małgorzata Warsińska
KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony