Ostatnie wpisy

Dwa nowe radiowozy trafiły do sępoleńskich policjantów

Zapoznaj się z ofertą reklamową

W miniony piątek na terenie Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim miało miejsce przekazanie nowych radiowozów dla sępoleńskich i więcborskich policjantów. Ponadto, w tym dniu odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne.

W piątek (21.1218) o godzinie 13:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim, odbyło się przekazanie dwóch nowych radiowozów opla mokki i opla astry, zakupionych z budżetów władz powiatowych, budżetów miast i gmin oraz środków budżetowych Policji.

W uroczystym przekazania kluczyków do nowych pojazdów służbowych uczestniczył Starosta  Sępoleński oraz Burmistrzowie i Wójtowie Miast i Gmin oraz Proboszcz sępoleńskiej parafi Ks. Henryk Lesner, który poświęcił nowy sprzęt policyjny.

Komendant sępoleńskiej  Policji insp. Paweł Zawada podziękował przedstawicielom lokalnych władz samorządowych za wsparcie, podkreślając, że okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców.

Po poświęceniu pojazdów i przekazaniu kluczyków zaproszeni goście oraz funkcjonariusze udali się spotkanie opłatkowe, gdzie szef sępoleńskich funkcjonariuszy złożył wszystkim życzenia spokoju i radości w tym wyjątkowym świątecznym okresie. Słowa uznania i życzenia dla policjantów, pracowników Policji oraz ich rodzin złożyli również Starosta Sępoleński Jarosław Tadych oraz Ks.Henryk Lesner.

Po zakończonych przemówieniach zaproszeni goście oraz wszyscy obecni na spotkaniu połamali się opłatkiem składając sobie życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2018 Roku .Autor:

mł.asp. Małgorzata Warsińska
KPP Sępólno Krajeńskie

1 KOMENTARZ

Comments are closed.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: