Reklama

Ostatnie wpisy

Dwa nocne pożary

We wtorek 23 kwietnia br, około godziny 23:10 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ul. Górnej w Więcborku. Na miejsce zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej.

W środę 24 kwietnia br, około godziny 1:30 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze kontenera na śmieci na ulicy Pocztowej w Więcbork. Na miejsce zadysponowano zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku.

Reklama
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: