Reklama

Ostatnie wpisy

DK nr 25 w miejscowości Niechorz przechodzi gruntowny remont.

Zadanie „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego drogi krajowej nr 25 w miejscowości Niechorz w ramach PBID” zrealizuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „AFFABRE”, które przedstawiło najkorzystniejszą ofertę – 4 267 061,35 zł.

Zadanie polegać będzie na rozbudowie 1,1 km drogi krajowej nr 25 w Niechorzu koło Sępólna Krajeńskiego. W ramach zadania przewidziane są m.in.:

  • rozbudowa skrzyżowania z drogą gminną,
  • budowa zatok autobusowych,
  • kanału technologicznego,
  • przebudowa zjazdów,
  • oświetlenia drogowego,
  • poprawa nośności,
  • korekta przebiegu drogi.

Celem inwestycji jest dostosowanie parametrów drogi do klasy GP (droga główna ruchu przyspieszonego) i poprawa bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu. Droga zostanie poszerzona i uzupełniona o elementy poprawiające bezpieczeństwo ruchu drogowego, jak przejścia dla pieszych wyposażone w azyle, skrzyżowanie skanalizowane i na nowo zaprojektowane zatoki autobusowe.

Realizacja zadania będzie trwać 4 miesiące od zawarcia umowy z Wykonawcą (z wyłączeniem okresu zimowego tj. od 15 grudnia do 15 marca).

źródło: gddkia-bydgoszcz

Reklama
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony

%d bloggers like this: