Ostatnie wpisy

Defibrylator w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim

Dnia 11 stycznia 2022 roku w godzinach 10:00 – 12:00 na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim odbyło się szkolenie OC z obsługi defibrylatora Philips FRx Standard dedykowane wszystkim pracownikom Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim, pracownikom Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Sępólnie Krajeńskim.
 
Szkolenie w formie stacjonarnej odbyło się dzięki wzorowej współpracy i pomocy wspaniałych strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim. Szkolenie ze względów bezpieczeństwa epidemicznego zrealizowano z podziałem na grupy szkoleniowe. Szkolenie miało na celu poznanie zasad postępowania podczas udzielania pierwszej pomocy z defibrylatorem. Była to także świetna okazja do przypomnienia sobie podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy.
 
Defibrylator od początku 2022 roku znajduje się w budynku urzędów przy ul. Kościuszki 11 i jest zlokalizowany na I piętrze budynku na korytarzu głównym po lewej stronie przy Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Sępólnie Krajeńskim. Jest on ogólnodostępny i w każdej chwili gotowy do użycia w przypadku konieczności udzielenia pierwszej pomocy osobie takiej pomocy wymagającej.

źródło: powiat-sepolno.pl
Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: