Ostatnie wpisy

Dachowanie w Klarynowie i kolizja w centrum Więcborka

W sobotę 19 grudnia br, około godziny 9:40 na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Górowatki – Klarynowo (gm. Więcbork). Na miejsce zostały zadysponowane zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim, Ochotniczej Straży Pożarnej w Więcborku oraz Sypniewie. Na miejscu okazało się, że na łuku drogi samochód osobowy marki VW wpadł do przydrożnego rowu i dachował. Autem podróżowała jedna osoba, która po przebadaniu przez ZRM pozostała na miejscu zdarzenia. Na czas akcji prowadzony był ruch wahadłowy. 

SiS:

  • OSP Więcbork (GBARt Volvo)
  • OSP Sypniewo (GBA MAN)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GLBA Renault)
  • Pogotowie Ratunkowe 
  • Policja

W miedzy czasie gdy zastępy kierowały się na wypadek między Górowatkami, a Klarynowem, wpłynęło kolejne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Hallera w Więcborku. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki VW i Opel. Na szczęście także i w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

SiS:

  • OSP Więcbork (SLOp Ford Transit)
  • JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault)
  • Policja
Czy podobał się tobie artykuł ?
TakNie
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: