Reklama

Ostatnie wpisy

Dachowanie sprintera między Mąkowarskiem, a Gostycynem

Jak się dowidzieliśmy wczoraj w godzinach popołudniowych na granicy powiatu bydgoskiego i tucholskiego doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia z udziałem samochodu dostawczego marki Mercedes.

Na trasie między Mąkowarskiem, a Gostycynem (wiadukt – droga wojewódzka nr. 237) samochód dostawczy wykonywał manewr wyprzedzania. Najprawdopodobniej kierujący Mercedesem stracił panowie nad pojazdem po czym uderzył w barierki energochłonne i dachował. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z JRG Tuchola, OSP Gostycyn, OSP Pruszcz oraz dwa patrole policji.

fot. Pomoc Drogowa Świetlik Mąkowarsko 


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony