Reklama

Ostatnie wpisy

Dachowanie samochodu osobowego na trasie Więcbork – Kujan


W dniu dzisiejszym (18 lipca) po godzinie 13 na trasie Więcbork – Złotów w miejscowości Kujan doszło do dachowania samochodu osobowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i dachował. Samochodem podróżowały trzy osoby, które zostały przetransportowane przez ZRM do szpitala na obserwację. Na czas akcji droga wojewódzka nr. 189 była zablokowana. 

SiS:

  • OSP Zakrzewo
  • OSP Kujan
  • JRG Złotów
  • Pogotowie Ratunkowe
  • Policja

fot. OSP Zakrzewo

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: