Ostatnie wpisy

Dachowanie samochodu osobowego na drodze powiatowej


W niedzielę, 31 października 2021 roku około godz. 22:20 doszło do dachowania do dachowania samochodu osobowego na drodze powiatowej 1921c w Polichnie.

Gdy na miejsce przybył pierwszy zastęp na miejsce zdarzenia, osoby które jechały autem znajdowały się już poza nim. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala w celu wykonania dalszych badań. W działaniach ratowniczych udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nakle nad Notecią, OSP Polichno, ZRM oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. W tym miejscu było to nie pierwsze tego typu zdarzenie drogowe.

źródło: kurier-nakielski.pl
fot. OSP Polichno

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: