Ostatnie wpisy

Dachowanie audi. Odpadające elementy pojazdu uszkodziły auto z naprzeciwka


Dzisiaj, 25 sierpnia 2021 roku o godz. 10.30 Państwowa Straż Pożarna w Nakle otrzymała zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego w Paterku w stronę Kcyni (DW 241).

Kierujący samochodem osobowym marki Audi A4 dachował, a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Podczas dachowania z auta odpadały plastikowe elementy pojazdu, uszkadzając pojazd jadący z naprzeciwka również marki Audi – poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nakle.

Na skutek dachowania mężczyzna kierujący Audi A4 uskarżał się na ból. Wezwano karetkę pogotowia i został przebadany przez Zespół Ratownictwa Medycznego, a następnie przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy.

Do działań zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Nakle oraz OSP Paterek.

Więcej szczegółów podamy wkrótce.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: