Reklama

Ostatnie wpisy

Czworo poszkodowanych w wypadku trafiło do szpitala

Zdarzenie miało miejsce w sobotę po godzinie dziewiątej na drodze Krajenka – Wysoka. Kilkadziesiąt minut wcześniej na trasie Podgaje – Lędyczek także doszło do zdarzenia drogowego.

Na odcinku Krajenka – Wysoka samochody zderzyły się za miejscowością Czajcze. Na miejscu działały jednostki strażackie (Złotów, Krajenka, Podróżna), policja i dwa zespoły ratownictwa medycznego. Ambulansami zabrano do szpitala poszkodowanych z nissana primery i toyoty aygo. Było wśród nich dziecko. Przyczyny wypadku bada policja.

Z kolei przed godziną ósmą doszło do kolizji na odcinku drogi Podgaje-Lędyczek. Obywatel Ukrainy prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał do rowu. Nie odniósł obrażeń.

źródło: tekst/foto złotowskie.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony