Reklama

Ostatnie wpisy

Czołowe zderzenie skody z mercedesem pod Nakłem

W niedzielę, 30 czerwca na drodze krajowej nr 10 w Trzeciewnicy zderzyły się dwa samochody osobowe.

Do zdarzenia skody i mercedesa doszło po godz.19.00. Na miejsce przybyły służby ratunkowe: straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala okoliczności tego zdarzenia.

Ustalenia policji:

– Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Skoda, poruszający się w kierunku Bydgoszczy z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód marki Mercedes – poinformował st. sierż. Kamil Smoliński, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – Kierujący byli trzeźwi. W związku z powstałymi uszkodzeniami zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Sprawca kolizji ukarany został mandatem karnym – dodał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony