Reklama

Ostatnie wpisy

Citroen uderzył w słup i ogrodzenie. Kierująca kompletnie pijana

W piątek, 5 lipca w godzinach wieczornych w miejscowości Bielawy doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. Jedna osoba została poszkodowana.

Kilkanaście minut po godzinie 22.00 samochód osobowy marki Citroen zjechał z drogi, uderzył w słup oraz ogrodzenie. Osoba kierująca autem została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na miejscu czynności prowadzą straż pożarna i policjanci, którzy ustalali okoliczności tego zdarzenia. Występowały utrudnienia w ruchu.

Ustalenia policji:

– Z ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Citroen, znajdując się w stanie nietrzeźwości, straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego wypadła z drogi i uderzyła w słup telekomunikacyjny oraz ogrodzenie przydrożnej posesji – poinformował st. sierż. Kamil Smoliński, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle. – Badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało, że miała ona ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. W wyniku zderzenia kierująca doznała niegroźnych obrażeń – dodał. Za swoje zachowanie kobieta odpowie przed sądem.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony