Reklama

Ostatnie wpisy

Ciężarówka w rowie

Do zdarzenia doszło dziś rano na trasie Lotyń – Okonek

Zgłoszenie o kolizji Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Złotowie odebrała o 10:46. Po przybycie na miejsce zdarzenia (około kilometra od Lotynia) strażacy z OSP Lotyń oraz Okonek stwierdzili, że w rowie znajduje się ciężarówka. 

Kierowca przewożący płyty wiórowe z zakładu w Szczecinku stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, gdzie ciężarówka przewróciła się na bok. Mężczyzna nie odniósł obrażeń, sam opuścił pojazd.

Druhowie z OSP, pod kierownictwem oficera z KP PSP w Złotowie zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ich akcja trwała blisko dwie godziny. 

Droga jest już w pełni przejezdna. 

źródło: zlotowskie.pl
foto: OSP Lotyń

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony