Ostatnie wpisy

Ciężarowe volvo zderzyło się z audi

W poniedziałek, 19 września około godziny 11:00 na skrzyżowaniu ulicy Dworcowej z drogą krajową nr 10 w Ślesinie doszło do zdarzenia drogowego.

Wstępnie wiadomo, że zderzył się samochód ciężarowy z osobowym. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję, która wprowadziła ruch wahadłowy.

Co ustalili policjanci? – Kierujący ciężarowym volvo z naczepą, 28-latek, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i by uniknąć najechanmia na tył poprzedzającego go pojazdu, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z osobowym audi – przekazała kom. Justyna Andrzejewska oficer prasowy KPP w Nakle.

Zdarzenie zostało przez policjantów zakwalifikowane jako kolizja, jego uczestnicy nie doznali poważniejszych obrażeń ciała. Kierujący auto byli trzeźwi, a sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

źródło: powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: