Ostatnie wpisy

Chcesz zostać strażakiem? Ruszył nabór do PSP w Sępólnie Krajeńskim


Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim ogłasza nabór do służby przygotowawczej w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko stażysty (docelowo: starszy ratownik-kierowca ) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim.

Nabór do służby składa się z kilku etapów. Do naboru może zgłosić się każdy. Tu nie ma ograniczeń wiekowych. Warunkiem jest spełnienie określonych kryteriów i zaliczenie zadań z jak najlepszym wynikiem. Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 20 kwietnia 2022 r. do godz. 14:00 w sekretariacie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim.

Więcej informacji dotyczących naboru znajdą Państwo tutaj.

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: