Ostatnie wpisy

Bydgoszcz: Katastrofa lotnicza na bydgoskim lotnisku. Nie żyją dwie osoby [FOTO]


Na pasie startowym Portu Lotniczego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy rozbiła się awionetka. Po uderzeniu w ziemię samolot stanął w płomieniach. Dwie osoby poniosły śmierć – podaje portal Bydgoszcz998

Do wypadku doszło we wtorek 14 lipca po godzinie 10. Awionetka rozbiła się na pasie startowym. Niestety dwie osoby poniosły śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia pracują strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, Lotniskowej Straży Pożarnej oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

źródło: bydgoszcz998

fot. KWP Bydgoszcz

 

 

 

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: