Reklama

Ostatnie wpisy

Burza w powiecie sępoleńskim łamała drzewa i zwalała dachy

W niedziele 30 czerwca br., w godzinach popołudniowych przez województwo kujawsko-pomorskie, w tym powiat sępoleński przeszedł silny front burzowy, który w głównej mierze łamał drzewa i konary drzew.

Jak informuje Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim najwięcej interwencji odnotowano na terenie gminy Sępólno Krajeńskie – 14 zdarzeń, gminy Kamień Krajeński – 6 zdarzeń oraz gminy Więcbork – 6 zdarzeń. W tym trzy uszkodzone budynki mieszkalne i budynek gospodarczy. W działaniach brały udział jednostki PSP jak i OSP.
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony