Ostatnie wpisy

Bardzo groźny wypadek pod Nakłem na miejscu LPR. Czterech policjantów zostało rannych! (zdjęcia)

Czterech funkcjonariuszy policji ucierpiało w wyniku zderzenia trzech samochodów, do którego doszło we wtorek po godzinie dziesiątej w miejscowości Lubaszcz w powiecie nakielskim na trasie pomiędzy Bydgoszczą a Piłą. Droga krajowa nr 10 w rejonie wypadku jest obecnie nieprzejezdna.

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu poinformował o zdarzeniu krótko przed godziną 10:30. Wzięły w nim udział dwa samochody ciężarowe – ciągnik siodłowy z naczepą i pojazd wywożący nieczystości oraz auto osobowe marki Kia. Jak ustaliliśmy, tym ostatnim podróżowali miejscowi policjanci. – Wszyscy czterej zostali przetransportowani do szpitala – komentuje w rozmowie z nami obecna na miejscu wypadku podkom. Justyna Andrzejewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nakle. Z naszych informacji wynika, że po jednego z nich przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poza akcją ratunkową rozpoczęło się również ustalanie okoliczności wypadku. Na miejscu przeprowadzane są oględziny i zabezpieczane ślady. Kia, którą podróżowali mundurowi, została bardzo mocno zniszczona, podobnie jak kabina tira uczestniczącego w zderzeniu. Pierwsze ustalenia mamy poznać jeszcze we wtorek po południu.

Droga krajowa nr 10 w Lubaszczu jest obecnie zablokowana. Szacuje się, że utrudnienia mogą potrwać przynajmniej do godziny 13:00. Wyznaczono objazdy drogami lokalnymi – między innymi przez miejscowość Olszewka. W rejonie wypadku tworzą się zatory.

źródło: metropoliabydgoska.pl
fot. powiat24.pl

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts

Polecane strony

%d bloggers like this: