Reklama

Ostatnie wpisy

Audi wpadło do rowu. Kierująca trafiła do szpitala

We wtorek, 16 maja na drodze krajowej nr 10 na odcinku Trzeciewnica – Ślesin doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego. Ruch prowadzony był wahadłowo.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 8.30. Samochód marki Audi z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej: dwa z JRG w Nakle i OSP Ślesin oraz ZRM i Policja. Autem podróżowała jedna osoba.

– Strażacy udzieli kobiecie pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali poszkodowaną zespołowi ratownictwa medycznego. Kobieta została zabrana do szpitala – poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią.

Wstępne ustalenia policji:

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki A6 33-letnia mieszkanka powiatu toruńskiego w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania zjechała na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu – poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP Nakło. – Kierująca była trzeźwa. Ze względu na obrażenia została przetransportowana do szpitala. W sprawie skierowano wniosek o ukaranie do sądu – dodała.

źródło: powiat24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

Polecane strony