Reklama

Ostatnie wpisy

55-latek kierował w stanie nietrzeźwości

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 55-latkowi, którego zatrzymali wczoraj policjanci. Mężczyzna kierował samochodem, pomimo że wcześniej spożywał alkohol. Teraz jego los zależy do sądu.

Kolejnego nieodpowiedzialnego uczestnika ruchu drogowego zatrzymał wczoraj (09.03.20) na ul. Chojnickiej patrol sępoleńskiej drogówki. 55-letni mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego został zatrzymany do kontroli drogowej po tym, jak policjanci zauważyli, że kierując citroenem nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo dwóch  pasażerów których przewoził,  także nie miało zapiętych pasów.

To jednak nie wszystko. W trakcie kontroli mundurowi wyczuli od kierowcy zapach alkoholu. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło ich przypuszczenia. Mężczyzna był pijany i miał w organizmie promil alkoholu. Natychmiast mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

Teraz 55-letni kierowca odpowie za przestępstwo, którego się dopuścił. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Za popełnione wykroczenie cała trójka została pouczona przez mundurowych.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony