Reklama

Ostatnie wpisy

55-latek kierował w stanie nietrzeźwości


Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 55-latkowi, którego zatrzymali wczoraj policjanci. Mężczyzna kierował samochodem, pomimo że wcześniej spożywał alkohol. Teraz jego los zależy do sądu.

Kolejnego nieodpowiedzialnego uczestnika ruchu drogowego zatrzymał wczoraj (09.03.20) na ul. Chojnickiej patrol sępoleńskiej drogówki. 55-letni mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego został zatrzymany do kontroli drogowej po tym, jak policjanci zauważyli, że kierując citroenem nie korzystał z pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo dwóch  pasażerów których przewoził,  także nie miało zapiętych pasów.

To jednak nie wszystko. W trakcie kontroli mundurowi wyczuli od kierowcy zapach alkoholu. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło ich przypuszczenia. Mężczyzna był pijany i miał w organizmie promil alkoholu. Natychmiast mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

Teraz 55-letni kierowca odpowie za przestępstwo, którego się dopuścił. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Za popełnione wykroczenie cała trójka została pouczona przez mundurowych.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Leave a Reply

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: