Ostatnie wpisy

25-letnia mieszkanka gminy Więcbork złapana z amfetaminą


25-letnia kierująca motorowerem została zatrzymana za posiadanie amfetaminy. Jeśli się potwierdzi, że miała zabroniony środek w organizmie, odpowie także za jazdę pod wpływem narkotyków. Kryminalni do sprawy zatrzymali także dwóch mieszkańców gminy Więcbork, od których zatrzymana kobieta nabyła narkotyki. Cała trójka za popełnione przestępstwa usłyszała zarzutu .

W czwartek (08.07.21) około godziny 1:30, na ulicy Wyzwolenia w Więcborku, uwagę dzielnicowych  przykuł motorower. Jego styl jazdy mógł wskazywać, że osoba nim kierująca może znajdować się pod wpływem alkoholu, bądź innego zabronionego środka. Mundurowi zatrzymali go do kontroli drogowej.  Kierującą jednośladem okazała się, 25-letnia mieszkanka gminy Więcbork, która była widocznie poddenerwowana całą sytuacją, co wzbudziło podejrzenia stróżów prawa. Badanie alkomatem wykazało jednak, że była trzeźwa. Chwilę później wyszedł na jaw powód jej zdenerwowania. Kobieta miała schowane w portfelu oraz bieliźnie dwa zawiniątka z narkotykami. Dodatkowo przyznała się, że zażywała te środki wcześniej. W związku z podejrzeniem, że mogła kierować motorowerem po użyciu narkotyków, pobrano jej krew do dalszych badań. 25-latka trafiła do policyjnego aresztu. Usłyszała już zarzut posiadania narkotyków, a o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Jeżeli okaże się, że jechała pod wpływem środków odurzających, usłyszy kolejny zarzut. Nieodpowiedzialnej cyklistce grozi nawet do 3 lat więzienia.

Dodatkowo, policjanci pracujący na sprawa ustalili, że kobieta zakupiła narkotyki od 27 i 38-letnich mieszkańców powiatu sępoleńskiego. Mężczyźni zostali zatrzymani, a kryminalni przedstawili im zarzuty udzielania substancji psychotropowych. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno Krajeńskie

Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: