Reklama

Ostatnie wpisy

25-latek kierował pod wpływem narkotyków

Sępoleńscy policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę audi, który znajdował się pod wpływem narkotyków. Jeżeli badanie laboratoryjne potwierdzą obecność zabronionych środków w jego organizmie, mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod ich wpływem. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę (15.06.2024) krótko przed godziną 21, na ulicy Kościuszki w Sępólnie Krajeńskim, patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi. Za kierownicą auta siedział 25-letni mieszkaniec powiatu szczecineckiego. Uwagę mundurowych podczas kontroli zwróciły powiększone źrenice kierowcy. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy mężczyzna nie znajduje się pod wpływem środków zabronionych. Badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Test wykazał w jego organizmie metamfetaminę. Z 25-latkiem udano się do szpitala, gdzie została pobrana od niego krew do dalszych badań, po czym trafił do policyjnego aresztu. Jeżeli wyniki laboratoryjne potwierdzą w obecność narkotyków, wówczas usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod ich wpływem. Nieodpowiedzialny kierowca stracił już prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kierowcy audi grozi nawet do 3 lat więzienia.
 
źródło: KPP Sępólno
fot. poglądowe
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony