Reklama

Ostatnie wpisy

22-latek, który spowodował kolizję w Minikowie miał pół promila alkoholu

Alkohol w organizmie miał kierujący ciągnikiem rolniczym, który wczoraj, na drodze krajowej nr 10 w Minikowie, zderzył się z pojazdem przewożącym szkło. 22-latek poniesie konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Zgłoszenie o tym, że na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Minikowo zderzyły się dwa pojazdy i trasa jest całkowicie zablokowana, dyżurny nakielskiej Policji odebrał wczoraj (1.03.23) po godzinie 10.

Na miejscu pracowała „drogówka” oraz kryminalni i jak wynika z ich wstępnych ustaleń, kierujący ciągnikiem rolniczym, 22-letni mieszkaniec gminy Mrocza, nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania skrętu w lewo, w wyniku czego, skręcając uderzył w wyprzedzające go iveco. TIR przewrócił się tamując krajową dziesiątkę, a przewożony ładunek szkła wypadł na trasę.

W następstwie tego zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala w Bydgoszczy został przewieziony kierowca iveco. Prowadzący ciągnik rolniczy miał w organizmie pół promila alkoholu, dlatego też zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Sprawę wyjaśniają nakielscy policjanci, a 22-latek musi liczyć się z konsekwencjami za spowodowanie zdarzenia i jazdę po alkoholu.

źródło: KPP Nakło nad Notecią

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony