Reklama

Ostatnie wpisy

19-latek nie zastosował się do zakazu sądowego – odpowie przed sądem

Policjanci z Posterunku Policji w Więcborku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego rowerem. Okazało się, że 19-latek ma orzeczony przez sąd zakaz kierowania jednośladem, za popełnione wcześniej przestępstwo. Teraz z pewnością kolejny raz mężczyzna odpowie przed wymiarem sprawiedliwości. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Więcborka w trakcie popołudniowej służby patrolowali ulice miasta. W pewnym momencie zauważyli znanego im 19-latka, który jechał na rowerze. Z wiedzy jaką posiadali mundurowi  wynikało, że młody mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania jednośladami. Postanowili zatrzymać mieszkańca Więcborka do kontroli drogowej i zweryfikować posiadane informacje w policyjnym systemie. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne. Teraz 19-latek za swój czyn, kolejny raz stanie przed sądem. Za naruszenie zakazu sądowego, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sępólno

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Redakcja
Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Ostatnie posty

OFERTA PRACY

Polecane strony