Ostatnie wpisy

10-latek potrącony niedaleko szkoły. Na miejscu służby ratunkowe

Zapoznaj się z ofertą reklamową

W poniedziałek, 20 września około godziny 8.00 w Występie (gm. Nakło) samochód marki Citroen potrącił dziecko w okolicach przejścia dla pieszych przy ulicy Nakielskiej. Do zdarzenia doszło niedaleko miejscowej szkoły.

Na miejsce natychmiast zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nakła. Działania prowadziła również policja. Zajęli się oni ustaleniem dokładnych okoliczności potrącenia.

– Po przybyciu zastępów na miejsce zastano zespół ratownictwa medycznego, który udzielał pomocy poszkodowanemu, 10-letniemu chłopcu – relacjonuje st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Kierowali też ruchem. Odbywał się on wahadłowo.

10-latek z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala w Bydgoszczy. 

– W sprawie prowadzone będzie postępowanie, mające na celu wyjaśnić który z uczestników tego zdarzenia przyczynił się bezpośrednio do jego powstania – przekazała podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. 

źródło: powiat24.pl

Redakcjahttps://www.wiecbork112.pl
Redaktor Naczelny Portalu Wiecbork112 Email: wiecbork112@gmail.com Wszelkie materiały (w szczególności informacje lokalne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabronione jest bez zgody Redakcji Wiecbork112.pl wyrażonej na piśmie lub drogą elektroniczną pod rygorem nieważności: kopiowanie, rozpowszechnianie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych, materiałów lub innych treści poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym.

Latest Posts
Polecane strony

%d bloggers like this: